Polski RAP Chada, Bezczel i ZBUKU "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem”

Chada, Bezczel i ZBUKU "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem”

Remulus  Duma Remulus Duma, 19:56:39, 10 marzec '15r.


Pod koniec 2014 roku Chada, Bezczel i ZBUKU (prywatnie dobrzy przyjaciele) postanowili odetchnąć po premierze solowych płyt i nagrać jako trio kilka wspólnych utworów, które następnie przerodziły się w pełno grające LP. Raperzy połączyli swoje siły na stopie hip-hopowej i tym sposobem powstał projekt pod szyldem Chada, Bezczel, ZBUKU „Kontrabanda: Brat Bratu Bratem”.

Album będzie stanowić synergię trzech różnych, niepowtarzalnych stylów. Połączy także trzy różne podejścia do rapu. Tak więc na płycie będziemy mogli usłyszeć surowy i uliczny styl Chady, pełnokrwisty techniczny rap w wykonaniu Bezczela oraz mocno energetyczne i przyciągające tłumy na koncerty zwrotki najmłodszego rapera ze Złotą Płytą za debiut – ZBUKA.

„Kontrabanda: Brat Bratu Bratem“ to niewątpliwie płyta, na którą czekają młodzi i starsi słuchacze rapu. Przez długi czas utrzymywany w tajemnicy, powstający w przyjaznej atmosferze, uformował się projekt, który zatrzęsie w posadach muzycznym rynkiem wydawniczym już w kwietniu.

Wydanie preorderowe w kartonowym digipacku różni się od wersji sklepowej (super jewel box). Wersja preorderowa zawiera dodatkowe bonusy niedostępne w regularnej sprzedaży w postaci niepublikowanego utworu, vlepek, plakatu oraz tekstów utworów.

Zamów: Kontrabanda: Brat Bratu Bratem

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów