Polski RAP Album "Nowe Rzeczy" od Kękę pokrył się złotem!

Album "Nowe Rzeczy" od Kękę pokrył się złotem!

Remulus  Duma Remulus Duma, 15:59:54, 08 kwiecień '15r.Radomski Raper podzielił się ze słuchaczami informacją, że jego najnowszy album "Nowe Rzeczy" pokrył się złotem. Raper wyjawił również w jaki sposób napisał "Takie Rzeczy" oraz "Nowe Rzeczy".

- Robię rap od lat. Siedziałem przed kompem w swoim pokoju, słuchałem bitów, piłem wódkę i pisałem co na sercu leży.
Nawet tego nie umiałem wrzucić w net. Robili to często za mnie przypadkowi ludzie z sieci.""EEEE mam nowy numer? Wrzucita? Umieta?" Umieli i wrzucali.
Jak 2 lata temu odezwało się do mnie Prosto Label o jakieś demo czy coś, to odpisałem, że demo to mi się nie będzie chciało, a Oni pewnie nie podpiszą papieru w ciemno, więc nici z tego. Miałem zero ciśnienia na wszystko. Podpisali w ciemno. Nagrałem pijane "Takie Rzeczy". Słuchacze docenili.

Życie mi się wywróciło do góry nogami, ale na plus. "Nowe Rzeczy" też pisałem szybko. W innych okolicznościach, ale też tak szybko i szczerze jak tylko potrafię.
Miło mi Was poinformować, że ledwo po 2 tyg. od premiery "Nowe Rzeczy" są ZŁOTE!!
Dziękuję Wszystkim którzy nabyli fizyczny krążek, wszystkim którzy przychodzą na koncerty, oglądają klipy i chyba rozumieją o co mi chodzi w tym całym rapowaniu!
We did it Radom! We did it!!:):):)
 - komentuje KęKę

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów