Polski RAP Szad o imigrantach w Polsce: "przyjdzie nam ginąć, żyć w strachu, imigrować, lub przechodzić na Islam!"

Szad o imigrantach w Polsce: "przyjdzie nam ginąć, żyć w strachu, imigrować, lub przechodzić na Islam!"

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:53:35, 17 wrzesień '15r.


Ostatnio mieliśmy okazję zapoznać się z opiniami kilku raperów odnośnie imigrantów. Swoim zdaniem podzielił się m.in GuralKali oraz Rozbójnik AlibabaHukos. Swoim zdaniem podzielił się również Szad, który twierdzi, że większość uchodźców to agresywni, młodzi mężczyźni

Mam uwierzyć, że zostawiają dzieci, żony i rodziny pod ostrzałem karabinów, a sami przedostają się w takich ilościach do Europy, zorganizowanym transportem wodnym, w poszukiwaniu pracy i spokoju?! pyta zirytowany Szad. 

Poniżej pełna wypowiedź Rapera:

- Muzułmanie zalewają Europę, przy przyzwoleniu i pomocy Unijnych władz, które świadomie, skazują obywateli własnych państw, na szybszą lub wolniejszą zagładę. To nie są tylko uchodźcy wojenni, czyli chrześcijańskie rodziny z dziećmi, które nam pokazują w naszych propagandowych mediach (jest ich pewnie jakaś część). Większość to agresywni, młodzi mężczyźni. Mam uwierzyć, że zostawiają dzieci, żony i rodziny pod ostrzałem karabinów, a sami przedostają się w takich ilościach do Europy, zorganizowanym transportem wodnym, w poszukiwaniu pracy i spokoju?! Po czym zamiast się z niego cieszyć, robią zamieszki i odrzucają pomoc?! Ilu Polaków podczas wojny miałoby kilka tysięcy dolarów na ucieczkę?! W Afryce zatem jest chyba większy dobrobyt niż w Europie... Ten kto wierzy, że ulokują u nas wyłącznie faktycznych uchodźców jest naiwny! Wojna Światowa trwa cały czas, tyle że mamy XXI wiek i często przybiera ona, nieznane nam wcześniej z historii formy.

Nasz rząd uwikłany w układ, nie spróbował nawet zatrzymać kilku milionów młodych Polaków, a dzisiaj zgadza się w imieniu każdego z nas, ignorując nastroje społeczne, na wprowadzenie do Polski odmiennych kulturowo, religijnie i mentalnie społeczności. Islam to dla mnie bardziej ideologia niż religia. W ciągu pokolenia rozmnożą się kilku krotnie i za dekadę, a może dużo wcześniej, pojawią się problemy na tle religijnym! Przyrost naturalny Muzułmanów jest niemal sześciokrotnie wyższy od naszego i można się domyślić jak szybko, będziemy obcym narodem na polskich ziemiach... A potem przyjdzie nam ginąć, żyć w strachu, imigrować, lub przechodzić na Islam! To nie skończy się na parunastu tysiącach afrykańskich imigrantów, ulokują ich w Polsce o wiele większą ilość. Pewnie część z Was jest świadomych tego, co ma na prawdę miejsce obecnie we Francji, Wielkiej Brytanii, w Grecji, na Węgrzech, w Niemczech, Szwecji, Holandii czy we Włoszech? Trwa niszczenie tożsamości i kultur tych narodów.

Zakłamanie europejskich "elit rządzących" trwa już od długiego czasu, teraz jednak czuję realne zagrożenie przyszłości i życia moich bliskich. Liczę się z tym, że część z Was zarzuci mi niehumanitarność, nietolerancję, czy brak moralności lub po prostu głupotę, ale od tygodnia biję się z myślami, żeby Wam to napisać.
"Człowiek widzi powolny zachód słońca, niemniej jest zdziwiony kiedy nagle robi się ciemno."
Franz Kafka

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów