Polski RAP Hukos o imigrantach: " ich celem nie jest ucieczka przed prześladowaniami, tylko socjal w Niemczech albo Austrii"

Hukos o imigrantach: " ich celem nie jest ucieczka przed prześladowaniami, tylko socjal w Niemczech albo Austrii"

Remulus  Duma Remulus Duma, 19:06:08, 16 wrzesień '15r.


Ostatnio mieliśmy okazję zapoznać się z opiniami kilku raperów odnośnie imigrantów. Swoim zdaniem podzielił się m.in GuralKali oraz Rozbójnik Alibaba. Swoim zdaniem podzielił się również Hukos, który jak twierdzi, uchodźcy - nie są to żadni prześladowani uchodźcy polityczni, tylko w 90% to są zwykli emigranci zarobkowi. Co gorsza w większości nawet nie zarobkowi, bo oni nie chcą pracy i poprawy swego bytu, tylko liczą na suty socjal.

Raper wspomina również o słabej integracji islamskich imigrantów - imigranci z krajów islamskich bardzo słabo się integrują. Już nawet nie chodzi o integrację, ale oni po prostu rozsadzają kraje od środka czego np. Francja i jej poroniona polityka multi kulti jest tego najlepszym przykładem.

Poniżej pełna wypowiedź Hukosa (pisownia oryginalna)

- Wszyscy żyją ostatnio sprawą "uchodźców" co robi się już męczące więc na krótko 2 proste wydawałoby się rzeczy na które ja głównie zwróciłem w tej sprawie uwagę.

Po pierwsze wszystkie te niby postępowe środowiska apelujące o przyjmowanie uchodźców mylą podstawowe pojęcia. To nie są żadni prześladowani uchodźcy polityczni, tylko w 90% to są zwykli emigranci zarobkowi. Co gorsza w większości nawet nie zarobkowi, bo oni nie chcą pracy i poprawy swego bytu, tylko liczą na suty socjal. Sam mam w tej sprawie wiele do powiedzenia, bo wiele razy wyjeżdzałem z kraju czy to do Anglii, czy do Stanów w celach zarobkowych i jestem w stanie wczuć się w sytuacje drugiej strony. Podstawowa różnica jest jednak taka, że ja wyjeżdżałem do pracy, nie liczyłem nigdy na żaden socjal, nie zamierzałem korzystać z żadnych przywilejów jakie mi w tych krajach przysługiwały. Co więcej nie zamierzałem nigdy nikomu narzucać swojej religii ani przekonań, a fakt jest taki czy tego chcemy czy nie, że islam obecnie to w dużej mierze polityka. Nie zamierzałem też żadnego z tych krajów rozsadzać od środka, a niestety imigranci z krajów islamskich bardzo słabo się integrują. Już nawet nie chodzi o integrację, ale oni po prostu rozsadzają kraje od środka czego np. Francja i jej poroniona polityka multi kulti jest tego najlepszym przykładem. 

Ostatnio Gural wystosował apel w sprawie pomocy uchodźcom i o ile chcę wierzyć, ze miał szczere, dobre intencje, to niestety chyba nie do końca przemyślał co mówi. Owszem uchodźcom i ludziom prześladowanym trzeba pomagać, ale można wysyłać pomoc humanitarną, żywność cokolwiek. Ci ludzie jednak tego nie chcą, czego sami dają dowody, bo jak na Węgrzech zorganizowano dla nich tymczasowe obozy z noclegiem, żywnoscią i opieką medyczną, to oni albo w nich nie chcieli mieszkać, albo z nich uciekali, bo ich celem nie jest ucieczka przed prześladowaniami, tylko socjal w Niemczech albo Austrii. Dariusz Michalczewski mówił, że ci "uchodźcy" mogą ubogacić nasz kraj kulturowo. To dlaczego Niemcy ich nie chcą i siłą i groźbami chcą ich nam wepchnąć skoro oni są tacy wartościowi? Niemcy nie są głupi, więc jakby wywęszyli że z tej grupy można mieć pożytek dla kraju, to by nikomu groźbami i straszeniem na forum międzynarodowym by ich nie wpychali.

Po drugie jak na moje cała ta afera to wydmuszka medialna dla odwrócenia uwagi od innych naprawdę istotnych spraw. W tym samym czasie Rosja z Niemcami dobili targu w sprawie rurociągu Nordstream, który diametralnie zmieni układ sił. Dla Polski realnym problemem jest jej bezpieczeństwo energetyczne za kilka lat, o czym jakoś nikt nie mówi, a nie kilka tysięcy emigrantów.

Kończąc ten wpis konkluzja....pomagajmy ludziom prześladowanym, bo sami mamy burzliwą historię, jednak nie mamy obowiązku wspierać tabunu ludzi chcących wygodnie ułożyc swoje życie w Europie naszym kosztem. Poza tym żaden z nich pewnie nawet nie chciał by zostać w Polsce, bo jesteśmy dla nich tylko krajem tranzytowym w drodze do bogatej Europy zachodniej więc spokojnie Emotikon smile

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów