Polski RAP Filipek komentuje wygraną z Tombem. Co na to Lanek?

Filipek komentuje wygraną z Tombem. Co na to Lanek?

Remulus  Duma Remulus Duma, 20:13:27, 29 wrzesień '15r.Po wygranej bitwie Filipka z Tombem, przyszedł czas na komentarz obydwu panów. 

Pierwszy napisał Tomb - Przegrałem o jakąś 1/10 decybela. Myślę że jak na nieFreestylojwca vs jeden z lepszych fristajlowcow (nierapera ) to dobrze. Dzięki tym którzy byli ze mna idę zapic smutki hehe :) 

Wypowiedź spotkała się m.in. z odpowiedzią słuchacza Mateusza Gdyby teren byl neutralny to by nie bylo 1/10 decybela wiec nie wiem czy masz sie z czego cieszyc XD

Na komentarz zwycięzcy bitwy musieliśmy poczekać dwa dni dłużej:
- Siema. Parę słów bo dopiero wróciłem do domu.Dziękuje mega za wsparcie na bitwie w Szczecinie.Chciałbym tu podkreślić że Wini wobec mnie zachował się mega w porządku.Drugą sprawą jest to że możliwe że znikną z yt kawałki "Masterwork" i "Dawaj Filip".Jak wiecie wyprodukował je Lanek.Nie chce mi się tego komentować.
Pozdro!

ps:Na WBW już wczoraj nie dałem rady,ale półfinał to przeta też dobry wynik.Widzimy się w Łodzi.5!


Do dyskusji przyłącza się Lanek, który jest członkiem SB Maffija po pierwsze to ledwo dotknąłem tego typa co wyzywał mojego zioma od cweli, oczywiście idąc za głosem tłumu - co można zobaczyć na filmiku. Typowy plankton bez swojego zdania. Robiąc tak trzeba liczyć się z konsekwencjami, szczególnie stojąc w pierwszym rzędzie. Oczywiście nie pochwalam swojego zachowania ale emocje to emocje i nie wykluczam że jeśli ktoś tak będzie robić w przyszłości to dostanie w łeb. Walka dobra, szacun Tomb i Filip. - napisał Lanek.

Lanek został zapytany w komentarzu "A jak ustosunkujesz sie do wypowiedzi Filipa o usunieciu utwórów na twoich bitach ?" na co odpowiedział nic takiego nie ma miejsca. Zaprzeczył również żeby miał spine z Filipkiem.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów