Polski RAP Kajman o Policji: "Policja to przeżarta do cna patologią formacja"

Kajman o Policji: "Policja to przeżarta do cna patologią formacja"

Remulus  Duma Remulus Duma, 23:25:47, 01 październik '15r.


Kajman został zapytany przez jednego ze słuchaczy, co myśli o policjantach, którzy słuchają rapu i ubierają się w raperów koszulki - "Witam. Prowadzę taki wywiad który mnie intryguje. W grupie hip hopowej. W hip hopie jest tak ze krytykuje się policje itp. Wiec mam pytanie. Jest młody chłopak. Słucha hip hopu. Ubiera się w wasze ubrania. A jest policjantem. Jak się zapatrujecie na to?"

Na co Kajman odpowiedział: 

- Generalnie wg. mnie rap nie prowadzi działalności misyjnej przeciwko Policji, ale przeciw jej wynaturzeniom, patologiom. Ja uważam że najgorsze jest polskie prawo (w ramach którego działają psy) oraz ludzie je ustanawiajacy. Policja jest na samym końcu łańcucha, co nie znaczy że przystępując do tejże formacji nie jest tego świadomy. Właśnie w tym sęk że jest świadomy że jest to korporacja w której musi sie przyporządkować, a skoro tak, to jako młody człowiek może inaczej sobie poukładać życie zawodowe, niekoniecznie idąc na łatwiznę występując do tzw. "Budżetówki". 

Więc odpowiedz sobie sam: czy pracowalbys w pracy, w ktorej musisz być kurwą (bo tak stanowi chore prawo) i zarabiać 3500 brutto (o ile tyle zarobi) czy znaleźć pracę o porównywalnym wynagrodzeniu a o mniejszym obciążeniu psychicznym i społecznym. A może do tej pracy idą ludzie niezdolni do kreatywnego myslenia? Hmm możliwe, ale tu już wchodzimy w stygmatyzujacy stereotyp.. 

Czy warto? Wg mnie nie, nawet za wcześniejszą emeryturę i 13tą pensje. 
Tyle.


W komentarzu pod wypowiedzią Rapera, jeden ze słuchaczy napisał Nazywasz wszystkich policjantów kurwami. Powiesz im to jak przyjadą w sprawie Twojego zamordowanego członka rodziny? Za dużo chyba trawki Kajman.

Kajman wyjaśnia: 

Chłopie, powiedz to Olewnikowi... W bananowej republice są równi i równiejsi, a Policja to przeżarta do cna patologią formacja, która nie robi niczego innego oprócz ratowania zrujnowanego budżetu państwa. Nikomu laski nie robią, są opłacani z moich podatków i mają Nam służyć. 
Rownie dobrze ja mógłbym każdego kto ma odmienne od mojego zdanie na wybrany temat nazywać ćpunem , ale chyba nie o to chodzi. 
Tatuś służy w Policji?


A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów