Polski RAP Natalia Nykiel, VNM, KęKę, Quebonafide, Justyna Steczkowska, Mama Selita, Kali, Dwa Sławy i inni na projekcie Pawbeatsa

Natalia Nykiel, VNM, KęKę, Quebonafide, Justyna Steczkowska, Mama Selita, Kali, Dwa Sławy i inni na projekcie Pawbeatsa

Remulus  Duma Remulus Duma, 17:43:30, 18 listopad '15r.


Bydgoski producent spotkał się z dziennikarzami w Warszawie na specjalnej, przedpremierowej konferencji prasowej, gdzie podzielił się szczegółami dotyczącymi jego nadchodzącego albumu. Na wydarzeniu pojawiła się również część artystów, którzy biorą udział w projekcie „Pawbeats Orchestra”. Producent ujawnił również okładkę wydawnictwa. 

Na albumie Pawbeatsa pojawią się gościnnie m.in. Natalia Nykiel, VNM, KęKę, Quebonafide, Justyna Steczkowska, Mama Selita, Kali, Dwa Sławy oraz Sarcast. To oczywiście nie wszyscy. Pozostali artyści zostaną ujawnieni już niebawem.

Znana jest także forma projektu. Całość będzie obejmować wydanie fizyczne albumu, koncert premierowy oraz jego zapis video na nośniku DVD. 

Do współpracy przy tworzeniu albumu Pawbeats zaangażował orkiestrę symfoniczną, grono muzyków oraz instrumentalistów, sam - jako autor muzyki - będąc odpowiedzialnym za produkcję, aranżację, orkiestrację oraz zagranie poszczególnych partii instrumentów.

Dbamy o każdy szczegół związany z tym projektem - mówi bydgoski producent. - Będzie on efektem pracy obszernego grona muzyków, wokalistów, filmowców, a także grafików. Wydanie płyty jest bardzo kosztowne, ale potwierdzi najwyższy poziom całej produkcji.

5 i 6 marca w bydgoskiej Filharmonii Pomorskiej odbędzie się koncert w wykonaniu orkiestry symfonicznej pod batutą Marcina Pawłowskiego oraz Krzysztofa Herdzina - słynnego kompozytora i aranżera, z udziałem wyżej wymienionych artystów. Wydarzenie organizowane jest przez agencję Good Crew, która ma na swoim koncie realizację tegorocznego koncertu premierowego "Utopii".

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów