Polski RAP Experyment Underground (zajawka)

Experyment Underground (zajawka)

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:52:08, 18 grudzień '15r.

Jak czytamy na MaxFlo.pl, jeszcze w tym roku kalendarzowym odbyć ma się premiera mixtape'u podsumowującego Experyment Underground. Połączą na nim siły uznani producenci muzyczni i dopiero debiutujący raperzy. Sprawdźcie tracklistę płyty i więcej szczegółów!

 Grudzień to czas zamykania wielu spraw i sporządzania przeróżnych podsumowań. Nie inaczej jest u nas. Ten miesiąc, a dokładniej samą jego końcówkę, uznaliśmy za idealny moment na zaprezentowanie długo wyczekiwanej płyty z numerami powstałymi w ramach Experymentu Underground – mówi Rahim. – Stwierdziliśmy, że z tych 15 utworów najlepiej będzie stworzyć jeden mixtape. Z prośbą o jego przygotowanie zwróciłem się do DJ-a Hopbeata.Przypomnijmy, że trwający kilka miesięcy Experyment Undeground polegał na kooperacji uznanych, polskich producentów muzycznych z początkującymi, działającymi w tzw. podziemiu raperami i wokalistami. Ci pierwsi stworzyli i udostępnili publicznie zupełnie nowe bity (podkłady muzyczne), do których ci drudzy nagrali swoje utwory. – Do każdego z nas ktoś kiedyś wyciągnął rękę, więc dziś my wyciągamy ją do następnych – mówił, zapowiadając akcję, Rahim. W zacnym gronie twórców bitów znaleźli się: Pawbeats, DJ BRK, TrzyBit, DiNO, Skorup, DonDe, Snobe Beatz, HWR, Decó, Wojtek Kubica, Wojtek Zet, Adam L, Młody, Golden, Grafit oraz stojący na czele całej akcji Zetena. Laureatów konkursu prezentujemy na poniższej trackliście finalnego mixtape'u.

1. Malec – „Pomocna dłoń”, prod.: Zetena x BRK.
2. Rotaz – „Ino”, prod.: Zetena x DonDe.
3. Adi – „Więcej niż dźwięki”, prod.: Zetena x Wojtek Kubica.
4. AnD – „Kumple”, prod.: Zetena x DJ HWR.
5. Carlos – „Rapergia”, prod.: Zetena x Decó.
6. Pukis – „Nie rozumiem nic”, prod.: Zetena x Skorup.
7. Nerwus – „Xeroboy”, prod.: Zetena x Wojtek Zet.
8. AeSPe & Nerwus – „Fenomen”, prod.: Zetena x DiNO.
9. GRK – „Ręce do góry”, prod.: Zetena x Snobe Beatz.
10. AeSPe – „Nawiedzony dom”, prod.: Zetena x Golden (skrecze: DJ Cut A Head).
11. Bzyku – „Mindhouse” prod.: Zetena x Młody (skrecze: DJ Cut A Head).
12. Bobecky – „Profesjonaliści”, prod.: Zetena x TrzyBit.
13. Szejk Biforjuz – „Boom na tłum”, prod.: Zetena x Adam L.
14. Rotaz – „Wierz mi”, prod.: Zetena x Pawbeats.
15. Emikae – „Twixtor tool”, prod.: Zetena x Grafit.Ekskluzywny mixtape zawierający wszystkie powyższe numery światło dzienne ujrzy w ostatnim tygodniu 2015 r. Wydany zostanie w nakładzie limitowanym. Dodawany będzie do zakupów na sklep.maxflo.pl. Pytajcie o niego również podczas najbliższych koncertów artystów spod szyldu MaxFlo i przy okazji wszelkich eventów wydawnictwa. Lista aktualnych wydarzeń dostępna jest na MaxFlo.pl

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów