Teledysk Solar/Białas - H8ME (prod. DrySkull) #nowanormalnosc

Solar/Białas - H8ME (prod. DrySkull) #nowanormalnosc

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:36:16, 17 październik '16r.

 


Pierwszy klip zapowiadający nadchodzący album duetu Solar/Białas pt. "#nowanormalnosc".
Za bit w utworze "H8ME" odpowiada DrySkull. Klip to dzieło ekipy H D S C V M. 


Premiera krążka już 25 listopada. Na www.sbstuff.pl dostępna jest przedsprzedaż albumu w limitowanej wersji deluxe (2CD).


(Screen)#nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań "milenialsów". Na krążku nie zabraknie także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji. 
Grafiki i książeczka, będąca integralną częścią wydawnictwa to dzieło Lisa Kuli.
Komentarz Solara i Białasa:

- Długo zeszło nam się od premiery „Stage Divingu” do nagrania kolejnego Solar/Białas, bo ponad 3 lata. Podeszliśmy do robienia tej płyty tak jak zawsze do naszych wspólnych tzn: wspólne kawałki które nagrywaliśmy w międzyczasie dzieliliśmy na te luźniejsze, bardziej spontaniczne i te bardziej przemyślane. Luźniejsze już dobrze znacie, a te bardziej przemyślane trafiły na płytę. Kluczem tekstowym do wszystkich kawałków była tytułowa „Nowa Normalność”, na którą składają się chociażby zrośnięte z rękami telefony, ludzie wyglądający jak rzeźby, vlogerzy, blogerki, samotni, zagubieni w rzeczywistości trzydziestolatkowie czy melanżujący do zgonu gimnazjaliści. 
W społeczeństwie zachodzą bardzo dynamiczne zmiany i wszyscy jesteśmy ich obserwatorami, o tym jest ta płyta.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów