Polski RAP Solar/Białas "#nowanormlanośc" - zamów preorder

Solar/Białas "#nowanormlanośc" - zamów preorder

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:40:01, 17 październik '16r.


SB Maffija Label udostępnia możliwość zamawiania najnowszego albumu duetu Solar/Białas w preorderze. 

„#nowanormalnosc” ukaże się 25 listopada. Przedsprzedaż wersji deluxe dostępna jest w sklepie www.sbstuff.pl 

#nowanormalnosc opowiada o rzeczywistości pokolenia Y, reprezentowanego przez autorów krążka. Raperzy poruszają na nim tematy natury egzystencjalnej, nie stroniąc momentami od analizy socjologicznej wybranych postaw i zachowań "milenialsów". Na krążku nie zabraknie także soczystych bangerów, z których słyną reprezentacji SB Maffiji.Komentarz Solara i Białasa:
- Długo zeszło nam się od premiery „Stage Divingu” do nagrania kolejnego Solar/Białas, bo ponad 3 lata. Podeszliśmy do robienia tej płyty tak jak zawsze do naszych wspólnych tzn: wspólne kawałki które nagrywaliśmy w międzyczasie dzieliliśmy na te luźniejsze, bardziej spontaniczne i te bardziej przemyślane. Luźniejsze już dobrze znacie, a te bardziej przemyślane trafiły na płytę. Kluczem tekstowym do wszystkich kawałków była tytułowa „Nowa Normalność”, na którą składają się chociażby zrośnięte z rękami telefony, ludzie wyglądający jak rzeźby, vlogerzy, blogerki, samotni, zagubieni w rzeczywistości trzydziesto latkowie czy melanżujący do zgonu gimnazjaliści.

Szczegółowa tracklista zostanie upubliczniona wkrótce, ponieważ Solar z Białasem do ostatniej możliwej chwili pracują nad udoskonaleniem wspólnego albumu.  

Na bonusowym dysku znajdą się same premierowe utwory oraz znane wcześniej kawałki "Mama" oraz "Intercontinental Bajers".

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów