Teledysk Pokahontaz - Nowy rozdział (official video) prod. White House

Pokahontaz - Nowy rozdział (official video) prod. White House

Remulus  Duma Remulus Duma, 23:15:51, 21 październik '16r.


Dziś (21.10) do sklepów w całej Polsce trafił kolekcjonerski zestaw złotych płyt Pokahontaz, "REkolekcja". Wyjątek to MaxFloSklep, w którym cały nakład tego Gold Packu został wyprzedany w pre-orderze. Na MaxFloRecTV pojawił się dziś klip do "Nowego rozdziału" Rahima i Fokusa. To oficjalny zwiastun 4. płyty Pokahontaz

W skład "REkolekcji" wchodzą 2 pokryte złotem płyty Pokahontaz, "Rekontakt" i "Reversal", oraz CD z 14 premierowymi remixami. Zarówno za produkcję większości numerów na 2., jak i 3. albumie Pokahontaz odpowiada DiNO. Mimo więc 3 różnych krążków, "REkolekcja" jest tworem spójnym. Kompozycje utrzymane są w jednakowej stylistyce, Fokus i Rahim uzupełniają się technicznie i lirycznie. Dopełnienie całości stanowią wyjątkowi goście, wśród których znaleźli się m.in.: Buka, Bezczel, Łona, Wuzet, BU czy Lilu.


(Screen)Bonusowy krążek otwiera produkcja wrocławskiego duetu White House pt. "Nowy rozdział". To nie okazjonalny utwór – to zwiastun nowego rozdziału w twórczości Pokahontaz. – Zaczęliśmy już prace nad nowym albumem, który ma wyprodukować nam White House Records  zapowiada Rahim. – Czujemy potrzebę nagrania korzennej płyty na samplowanych bitach – dodaje. Za klip do "Nowego rozdziału" odpowiada grupa Delaflow. Gościnnie pojawiają się w nim LA i Magiera, czyli duet White House.

Nowość wydawnicza Pokahontaz to podsumowanie dotychczasowej twórczości zespołu. To również nowa jakość znanych utworów i zalążek tego, czym w niedalekiej przyszłości uraczą nas śląscy raperzy. Na dodatkowej płycie kultowe już dziś utwory Pokahontaz odświeżyli: DiNO, Vixen, Zetena, DonDe, BeJotKa, Greg, Młody MD, Grafit, Christofer Luca, ViktorV, Adam L i DJ HWR. Jeśli chcecie się dobrze przygotować na Poka4, na Waszej półce nie może zabraknąć "REkolekcji"!

Na www.MaxFloSklep.pl cały nakład limitowanej "REkolekcji" sprzedał się w pre-orderze wraz z wyjątkowymi bonusami. Album dostępny jest jednak m.in. w Empiku oraz na empik.com


SPIS UTWORÓW NA BONUSOWYM CD "REkolekcji":

1. "Nowy rozdział" (prod.: White House, gramofony: DJ Samiryi).
2. "Habitat (Christofer Luca RMX)" (gramofony: DJ Bambus).
3. "Życie jest piękne (Vixen RMX)".
4. "Passe (Młody MD RMX)" ft. BU.
5. "Desperado2 (Zetena RMX)" ft. Buka (gramofony: DJ Cut-a-head).
6. "Nastroje (Greg RMX)" ft. Lilu (gramofony: DJ Bambus).
7. "Róża wiatrów (ViktorV RMX)".
8. "Kuszenie (DiNO RMX)".
9. "Mówisz i masz (DonDe RMX)" ft. Bezczel (gramofony: DJ Bambus).
10. "Sory (Adam L RMX)" ft. Grizzlee.
11. "Serum (DiNO RMX)" ft. Wuzet.
12. "Veto (ViktorV RMX)" ft. Łona.
13. "Patrzę w przyszłość (BeJotKa RMX)".
14. "Jeszcze raz (Grafit. RMX)" ft. Emilyrose.
15. "Gorące serce (DJ HWR RMX)"

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów