Patronat Nowa płyta duetu Suchy & Pele3Mózgi - "ślad". Singiel i premiera cyfrowej wersji

Nowa płyta duetu Suchy & Pele3Mózgi - "ślad". Singiel i premiera cyfrowej wersji

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:36:25, 27 październik '16r.


"Ślad" to nowa EP-ka od poznańskich raperów Suchego i Pelego, w całości nagrana na bitach toruńskiego producenta Funk Monstera. Poprzedni album powstał w tym samym gronie - " Po Zachodniej Stronie" - i obfitował w "westcoastowe" brzmienia. Tym razem muzycznie i tekstowo to podróż w stare, nowojorskie klimaty. Refleksje o rapie, o tym jak skrajne jest rozumienie pojęcia "rzeczy ważne" w dzisiejszych czasach, o zmianach jakie zaszły lub mogą nadejść czy też o tytułowym śladzie obecności w wielu postaciach.

26 października nastąpiła cyfrowa premiera EP-ki w serwisach Spotify, iTunes, Googleplay Deezer i Tidal. Aktualnie materiał jest w tłoczni, premiera fizycznego krążka już na początku listopada. Album będzie można nabyć drogą internetową przez preorder.pl i allegro.pl a osobiście w poznańskich skateshopach oraz oczywiście z przysłowiowego "bagażnika" bezpośrednio od artystów. 

Gościnnie na płycie udzieliła się wokalnie Paulina Trojan z zespołu Miss Furia a cuty do tytułowego numeru "Ślad" wykonał świetnie znany szerszej publiczności Dj Soina. Do tego numeru rozpoczęły się prace nad klipem, wszelkie aktualności związane z nowym materiałem znajdziecie na fanpagu 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów