Teledysk Vixen - Krok [Official video] (prod. Grrracz)

Vixen - Krok [Official video] (prod. Grrracz)

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:53:32, 07 listopad '16r.


W sieci pojawił się wczoraj (6.11) ostatni zwiastun albumu „Vixtoria” Vixena. Wideo towarzyszy utworowi pt. „Krok”. Premiera płyty już 10.11. To ostatnia okazja, by zamówić ją w przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl i otrzymać wyjątkowe prezenty

„Krok” to już 4. po „Falali”, „Smart Fucking Phonie” i „Vixtorii” singiel zwiastujący najnowszy krążek Vixena. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Grrracz. Realizacją klipu do niego zajęło się Punkt Widzenia Studio. Dziś ostatni dzień, by zamawiając „Vixtorię” pod adresem maxflosklep.pl, otrzymać bonusy takie jak: CD z niepublikowanymi jeszcze utworami, autograf, naklejki oraz rabat.


(Screen)Już dziś o godz. 16.30 na Facebooku MaxFloRec odbędzie się live stream z Vixenem. Na Wasze pytania artysta odpowie wprost z warszawskiego studia Domofonia, gdzie powstawała „Vixtoria”.  

Vixen za mikrofonem stawał już wspólnie z Biszem, Buką, Kubą Knapem, Młodym M i Rychem Peją. W roli producenta poza solowymi płytami dał się poznać m.in. na krążkach: Rahima, Peji, donGURALesko czy na składance „Młodych Wilków Popkillera”. „Vixtoria” to jego 14. solowy album. Wydawnictwo zawiera 12 zróżnicowanych utworów. Króluje na nim hip-hop, ale usłyszycie też: rock, rock'n'roll, dubstep, future bass, a nawet piosenkę aktorską. Gościnnie na płycie pojawiają się: Zeus, Mery Spolsky i Oxon. Premiera krążka 10.11. Znajdziecie go na www.MaxFloSklep.pl, w Empiku i dobrych sklepach muzycznych. 

Patronat medialny nad płytą sprawują: Interia, CGM.PL, portal Hiro.pl, Popkiller.pl, Empik, portal i magazyn „Freestyle”, RapDuma.pl, AllAboutMusic.pl, magazyn hip-hopowy „VAIB” oraz Hip Hop TV. Mecenatem objęła ją Legalna Kultura. Wydawcą albumu jest MaxFloRec, a jego wyłącznym dystrybutorem – firma MyMusic.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów