Polski RAP Fraktal (Greenzki/Gres) - Polska_B prod. O.S.T.R.

Fraktal (Greenzki/Gres) - Polska_B prod. O.S.T.R.

Remulus  Duma Remulus Duma, 18:42:16, 10 listopad '16r.


Prezentujemy teledysk "Polska_B", kolejny singiel zapowiadający płytę zespołu Fraktal (Greenzki/Gres). Autorem klipu jest Damian Michalak z Dobrekino Studio. 

Premiera płyty Fraktal zaplanowana jest na 14 grudnia. Album w limitowanym nakładzie 500 sztuk można zamawiać już teraz na www.alohasklep.pl, niebawem płyta będzie dostępna również na www.asfaltshop.pl oraz www.preorder.pl

Zamów płytę Fraktal: TUTAJ

Wyczekiwana od dłuższego czasu płyta "Fraktal" to wspólne dzieło reprezentantów ziemi łódzkiej, Greenzkiego i Gresa. Album zawiera 13 utworów, został w całosci wyprodukowany przez O.S.T.R.'a. Za mix i mastering odpowiada Gres, autorem szaty graficznej wydawnictwa jest Zuza Szok. 

Fraktal na fbGreenzki

Pochodzący z Brzezin reprezentant łódzkiej sceny rap. Trzykrotny finalista Wielkiej Bitwy Warszawskiej oraz kilku innych turniejów. Uczestnik wielu bitew freestylowych w kraju. Uczestnik pierwszej edycji „Młodych Wilków Popkillera”. Na stałe współpracuje z O.S.T.R.’em, z którym od kilku lat gra regularnie koncerty. Autor znakomicie przyjętych płyt „Phonoloftaleina – Spadam”, „Kryptonim Monolog” (2010) oraz „Buntownicy i Lojaliści” (2013).

Gres

Łódzki raper i freestyle'owiec, vicemistrz turnieju WBW z 2006 r. Wraz z producentem Snatchem wydał w 2005 r. krążek "Noc EP", uważany za jeden z najbardziej klimatycznych projektów w historii polskiego rapu. Po kilkuletniej nieobecności Gres powraca na płycie Fraktal.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów