Polski RAP Szad: " Mógłbym kupić sobie z tak zwanych "farm fanów" lajki jak zrobił to np. Nullo"

Szad: " Mógłbym kupić sobie z tak zwanych "farm fanów" lajki jak zrobił to np. Nullo"

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:47:44, 16 listopad '16r.

 


Szad postanowił podzielić sie ze swoimi fanami informacją, że ktoś chciał przeszkodzić mu w premierze jego nowej płyty "Człowiek duch". Raper wyjaśnia sprawę facebooka czy youtube 

- "Drogie Duchy postanowiłem napisać Wam kilka słów o tym, z czego niewielu z Was zdaje sobie sprawę, a co ma tu miejsce, jako że niszczy się w ten sposób moją pracę i nieco mnie to już wkurwia! Nie zamierzam zatem dłużej milczeć (choć niektórzy z Was nazwą to żalem lub teoriami spiskowymi, ja powiedziałbym, że to istotne informacje)!

Mianowicie w czerwcu podczas premiery CzłowiekaDucha platforma YouTube usuwała mi stopniowo wyświetlenia wszystkich utworów z płyty po to, żebym czasem nie dotarł do zbyt dużego grona potencjalnych słuchaczy... Facebook natomiast systematycznie odlajkowuje mój profil i ogranicza mi docieralność, o czym już wspominałem. Niestety niszczy się tym sposobem w Polsce niewygodne osoby głoszące prawdę i robi się to tak, aby niedoinformowanej i mało spostrzegawczej części odbiorców po prostu ten proceder umykał... Mógłbym kupić sobie z tak zwanych "farm fanów" lajki pochodzące z Egiptu, Bangladeszu, czy tam Pakistanu jak zrobił to np. Nullo, żeby stworzyć iluzję popularności i siły w postaci pustych cyferek tylko po co? Wkurwia mnie po prostu, że ktoś przynajmniej od dwóch lat marnotrawi moją ciężką pracę!!! To co mnie buduje natomiast to fakt, że nie jestem sam #Pudzian, #MaxKolonko #Ator i inni. Apel-sprawdźcie, czy macie nadal zalajkowany mój profil jeśli go kiedykolwiek polubiliście, czy też ktoś Wam pomógł mnie "odlubić" ;)... Podajcie dalej i zorientujcie się w tym temacie! Dzięki 5! 
napisał Szad.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów