Patronat Kameralny koncert promujący debiutancki album Euforia Tune (Relacja)

Kameralny koncert promujący debiutancki album Euforia Tune (Relacja)

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:36:31, 25 listopad '16r.

 


23 listopada w Studio U22 odbył się koncert warszawskiego rapera AdE, który na żywo zaprezentował wybrane utwory ze swojego debiutanckiego albumu Euforia Tune. Spotkanie było kolejnym muzycznym wieczorem w ramach inicjatywy Związku Producentów Audio Video – Piątków z Nową Muzyką. 

W Studio U22 dziennikarze muzyczni oraz fani rapera na żywo wysłuchali utworów z Euforia Tune. AdE zadebiutował w 2005 roku, ale jego pierwsze teksty powstawały już od 2001 roku. Po ponad dekadzie wydał pierwszy album. Świetna gra słowem, trafne opisy otaczającego nas świata, klimatyczne podkłady autorstwa Manifesta, B.R.O i Macoxa oraz kobiecy pierwiastek w postaci pojawiających się gościnnie m.in.: Depp Scarlett, Moniki Zenel 
czy Sióstr Goławskich to tylko niektóre z wielu zalet tego krążka. Warstwa tekstowa jest bardzo osobista dla AdE. Nie jest to album hip – hopowy w stereotypowym podejściu, ale o tym już trzeba się przekonać słuchając płyty od pierwszego do ostatniego utworu - tak o najnowszym wydawnictwie AdE, które miało swoją premierę 18 listopada, czytamy na stronie Fonografiki. Raper ma na swoim koncie współpracę między innymi z Jongmenem, Młodym M, Theodorem oraz Rudym MRW. 

„Piątki z Nową Muzyką” – to inicjatywa światowej branży muzycznej, której celem jest wprowadzenie wspólnego światowego dnia premier muzycznych. Projekt został uruchomiany 10 lipca 2015 roku. Od tego dnia na całym świecie nagrania pojawiają się w sprzedaży w tym samym momencie – w piątki o godzinie 00.01 czasu lokalnego. Dotyczy to zarówno internetowych serwisów muzycznych, jak i tradycyjnych sklepów.

ZPAV, działając na rzecz rozwoju rynku muzycznego, rozpoczął cykle spotkań „Piątki z nową muzyką”, na których prezentowane są premierowo lub przedpremierowo materiały z nowych na polskim rynku albumów muzycznych. Spotkania te skierowane są do mediów a także przedstawicieli branży muzycznej. Chcemy zbudować miejsce otwarte na każdy rodzaj muzyki, gdzie osoby zainteresowane muzyką zawodowo będą mogły po raz pierwszy usłyszeć nową twórczość artystów. Miejsce przyjazne zarówno wielkim gwiazdom jak i początkującym artystom.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów