Patronat KruKu X Muki - "Dzikie róże betonu" (Okładka,Info)

KruKu X Muki - "Dzikie róże betonu" (Okładka,Info)

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:37:53, 29 listopad '16r.

 "Dzikie róże betonu"' to eksperyment muzyczny, oparty zarówno na partiach sampli, jak i ostrych gitarowych riffach, poprzez syntetyczne brzmienia klubowe, o które zadbał m.in Muki Productions, beatmaker z Ostrowa na stałe mieszkający na Wyspach. 

Muki to młody, kreatywny producent, którego talent docenili ludzi z branży Hip Hopowej, tacy jak: Moe ZMD (legendarny producent samego Tupaca Amaru Shakur'a), Popek, Nizioł czy Firma z Krakowa. jego bity usłyszeć można na złotych krążkach takich jak Firma ''Nasza broń to nasza pasja'', Popek ''Monster'' i ''Monster 2''. 
Twórcą wszystkich partii gitarowych na krążku jest Alvaro Divino z Diverted Logic, natomiast całość skreczy to zasługa pochodzącego z Wysp DJ'a Jabbathakut'a. 

Liryka autorstwa rapera z Ostrowa o pseudonimie KruKu, to wzbogacone warsztatem technicznym, głębokie historie o podstawowych ludzkich potrzebach. KruKu ma na swoim artystycznym CV kolaborację z takimi tuzami polskiej Rap Gry jak Popek, Nizioł, Kafar DIX37, P56 czy TPS. Wokalnie na albumie twórców wspierają tacy artyści jak Paul Mcevoy czy Merciless Invader, oraz kilku wyżej wymienionych artystów. 

Na rzecz promocji płyty (której oficjalna premiera przewidziana została na 10 grudnia 2016) powstały teledyski do singli ''Czysty hardkor'' i ''Artykuł 88''.

traklista:
1 Artykuł 88
2 Czysty hardkor
3 Niech pozostaną słowa
4 Retro
5 Powstań ft. Nizioł
6 Nie dali wyboru
7 Dzień sądu ft. Młody ZB
8 Łazarz
9 Oblicza wojny
10 Bestia
11 Znaczny ból 
12 Gra miłosna
13 Syn diabła ft. Popek
14 Idę po swoje
15 Wyjście
16 Czysty hardkor rmx

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów