Zagraniczy RAP Córka Eminema Hailie Mathers jest już dorosłą studentką!

Córka Eminema Hailie Mathers jest już dorosłą studentką!

Remulus  Duma Remulus Duma, 08:38:19, 29 marzec '17r.

Córka Eminema Hailie Mathers jest już dorosłą studentką

 Eminem musi być dumnym ojcem, ponieważ jego córka Hailie Jade Scott Mathers prowadzi studenckie życie dorastając w mgnieniu oka! Hailie, która pojawiła się w wielu tekstach piosenek jej sławnego ojca, po ukończeniu szkoły średniej z wyróżnieniem, studiuje na Michigan State University. Już jedno spojrzenie na instagrama Hailie uświadamia nam, że nie jest małą dziewczynką. Zachwyca wstawiając słodkie fotki z chłopakiem jak również zdjęcia rodem z profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dwudziestojednoletnia studentka nie obawia się ryzykownych ujęć w obcisłych, krótkich topach i mocno odsłoniętych sukienkach.Piękna i mądra – opuściła liceum z wynikiem co najmniej 3,9 GPA, okzauje również głęboką wdzięczność rodzicom nazywając ich jako najbardziej kształtujący jej światopogląd. „Moja mama i tata sprawili, że jestem tą osobą, którą jestem teraz i wspierali mnie w osiąganiu wszystkiego czego pragnę” powiedziała Hailie.

 

W czasie szkoły Hailie była członkiem Nacional Honor Society, the Art Club, the Key Club oraz Rady Studentów, a także grała w siatkówkę. Otrzymała nagrodę Academic Excellence Award oraz Department of Psychology Award. Jesteśmy pewni, że na studiach idzie jej równie znakomicie.

 

Hailie jest jedną córką Eminema i jego ex-żony Kim Mathers, lecz jej ojciec objął opieką również jej rodzeństwo – Whitney Mathers i Alainę Mathers.

 

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów