Teledysk Rapoholika - Pasja 3 prod.Małach (Official Video 4K)

Rapoholika - Pasja 3 prod.Małach (Official Video 4K)

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:13:57, 12 grudzień '16r.


Rapoholika wraz z Małachem przygotowali dla Was kolejną bo już trzecią część kawałka motywującego pt. " Pasja 3 " W teledysku wystepuje reprezentantka kadry polski boksu ! 

W związku z zapytaniami ze strony słuchaczy Rapoholika postanowił przygotować trzecią część utworu pt. " Pasja ". Historia lubi się powtarzać, bo takim samym naciskiem cieszyła się druga część można więc powiedzieć, że nazwa debiutanckiego krążka jest niezwykle trafiona bo " Motywator ". 

Pasja 3 jest zapowiedzią trzeciego już albumu rapera pt. " Król życia" nad którym aktualnie pracuje. Artysta po raz kolejny zatroszczył się o kwestie wizualne ponieważ możemy zobaczyć utytułowanych zawodników sportów walki, nie zabrakło fabuły a całość została perfekcyjnie opakowana w dobrą jakość. 

W trzeciej zwrotce możemy usłyszeć, że kobiety są niezwykle silne i czasem silniejsze niż nam się wydaje. Jest to nawet udowodnione naukowo, że mają większą tolerancję na ból a więc nie panowie pamiętajcie aby zabierać swoje panie na wspólny trening,Podkład do numeru przygotował warszawski producent Małach. 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów