Inne 30-latek zatrzymany za udostępnianie streamu z KSW37

30-latek zatrzymany za udostępnianie streamu z KSW37

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:49:59, 20 grudzień '16r.

Jak podaje Komputer Świat, sprawdziły się groźby Cyfrowego Polsatu, który miał szykować pozwy przeciwko osobom udostępniającym stream z gali KSW37. Opolscy i kluczborscy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę podejrzanego o rozpowszechnianie gali KSW37, na której walczyli Mariusz Pudzianowski oraz Popek Monster. Nie jest to największy stream z tamtego wydarzenia (tamten miał 250 tys. widzów), a nieco mniejsza transmisja. Jak podaje opolska policja, nielegalnie udostępnioną transmisję obejrzało ponad 33 tys. osób.

Mężczyzna został zatrzymany 14 grudnia. Policjanci z Sekcji do Walki z Cyberprzestępczością zatrzymali 30-latka, zabezpieczyli także jego telefon, przy pomocy którego prawdopodobnie udostępniał transmisję. 30-latek usłyszał zarzuty bezprawnego rozpowszechniania transmisji telewizyjnej.

Policja ustaliła, że nielegalnie rozpowszechnioną transmisję obejrzało ponad 33 tys. osób. Zatrzymany podejrzany miał udostępnić ją poprzez serwis społecznościowy i przy pomocy swojego telefonu komórkowego. Straty finansowe i potencjalnie utracone złotówki wyceniono na 1,3 mln złotych. 30-latkowi z powiatu nyskiego grozi teraz do dwóch lat pozbawienia wolności.

Źródło: komputerswiat

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów