Teledysk SB: Super Bohaterowie - Vlog [s01e09] / SB Festiwal vol. 1

SB: Super Bohaterowie - Vlog [s01e09] / SB Festiwal vol. 1

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:58:40, 23 grudzień '16r.W sieci pojawił się dziś kolejny odcinek vloga Super Bohaterowie. Prócz prezentowanego materiału video, reprezentacji SB Maffiji opublikowali na swoich profilach oświadczenie, które prezentujemy poniżej. 


To chyba najważniejszy odcinek naszego vloga. Pokazujemy w nim zwieńczenie całorocznego trudu związanego z rozwojem SB Maffija Label - SB Festiwal vol 1, na którym Białas odebrał złotą płytę za album "H8M4". Warto także dodać, że kilka dni przed faktem impreza została wyprzedana.

Na początku 2016 roku postanowiliśmy, że najbliższe 12 miesięcy musi być dla nas przełomowe. Nie pracowaliśmy tyle nigdy wcześniej. Dzięki Wam - nasze zmagania i ciężka praca zostały docenione. Nie ma lepszego wynagrodzenia.

W 2016 roku zbudowaliśmy prężnie działający label, wydaliśmy dwa pełnoprawne, legalne albumy (nasz debiut wydawniczy jest już "złoty", a zaraz będzie "platynowy"), wydaliśmy także kilka nieoficjalnych albumów naszych artystów.

Ponadto, stworzyliśmy markę odzieżową SB Stuff oraz sklep sbstuff.pl, nasz kanał YouTube jest jednym z najszybciej rozwijających się w Polsce, a maffijne profile social media codziennie osiągają kilkusettysięczne zasięgi.
Nie funkcjonujemy oczywiście tylko w internecie. Wypełnione kluby stały się dla nas normą. Po wydaniu "H8M4" i albumu "#nowanormalnosc" odwiedziliśmy kilkadziesiąt Polskich miast, a od stycznia wracamy do intensywnego koncertowania.

Na szersze podsumowanie 2016 roku przyjdzie jeszcze czas. Nigdy nie czuliśmy się bardziej zmotywowani. Nie zwalniamy tempa, jesteśmy właśnie na etapie kreowania planów na 2017 rok, który w naszym założeniu, musi być jeszcze bardziej owocny. Sodówa nam nie grozi. Lenistwo? Tym bardziej. Pracoholizm? Owszem. Jednak w momencie kiedy praca jest pasją, nie jest to dla nas w ogóle odczuwalne. Dzięki Wam mamy najlepszą robotę i obiecujemy dostarczyć Wam w przyszłym roku wiele godzin muzyki, której po prostu warto będzie posłuchać.
Dzięki za wszystko.
SB MAFFIJA ZABIŁA 2k16


Zdjęcia: Michał Peplak (2016) 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów