Teledysk Kleszcz & DiNO zapowiadają "Freak show" (Wideo)

Kleszcz & DiNO zapowiadają "Freak show" (Wideo)

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:46:24, 31 styczeń '17r.Już w najbliższy piątek, 3.02, na MaxFloRecTV trafi nowy klip duetu Kleszcz (MC) & DiNO (producent). Tym razem artyści zaproszą nas do cyrku. Gościnnie pojawi się w nim Kopruch. Tego samego dnia na www.MaxFloSklep.pl ruszyć ma pre-order 2. płyty hip-hopowych freaków. Sprawdź, dlaczego warto będzie ją zamówić przed premierą!

Jak zapowiadają Kleszcz i DiNO, "Freak show" charakterystyczny ma być dla żywiołowej części ich nowej płyty. Utrzymany zostanie oczywiście w baśniowej konwencji, podobnie zresztą jak cały album. Zobacz najnowszy zwiastun "Cyrku na qłq"!

]Kleszcz & DiNO przygotowali dla swoich fanów sporo niespodzianek nie tylko w teledysku. W przedsprzedaży na www.MaxFloSklep.pl ich nowy album pojawić się ma w kilku konfiguracjach. – Jedną z opcji będzie możliwość zamówienia płyty z limitowanym T-shirtem – zapowiada Kleszcz. – Dopracowujemy też szczegóły wydania deluxe. Już dziś mogę zdradzić, że w wersji limitowanej album będzie można kupić wraz z bransoletką przeciw "fałszywym Kleszczom i Kopruchom" – mówi DiNO. – Na samej płycie znajdzie się poza tym pewna niespodzianka wideo – dodaje.Najnowszy singiel zwiastujący "Cyrk na qłq" to jak na razie "Między piekłem a niebem" z udziałem Rahima. Przedsprzedaż płyty i premiera nowego utworu (i klipu) już w piątek, 3.02. Sprawdzajcie nasz portal i www.MaxFlo.pl

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów