Teledysk Bedoes & Kubi Producent ft. Beteo - Raz (co. prod. Apriljoke)

Bedoes & Kubi Producent ft. Beteo - Raz (co. prod. Apriljoke)

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:51:10, 30 styczeń '17r.


Album "Aby śmierć miała znaczenie" ukaże się już 17 lutego. Z tej okazji SB Maffija Label prezentuje piąty klip promujący krążek. W numerze "Raz" gościnnie udzielił się Beteo. 

Produkcja: Kubi Producent & April Joke. Video to dzieło ekipy Peron Videos. 


Na www.sbstuff.pl trwa preorder krążka w wersji 2CD. Do dnia premiery można nabyć płytę w wersji 2CD, wzbogaconą o limitowany mixtape Drużyna 2115 "Piosenki o miłości". Dostępne są także okazjonalne pakiety z bluzą i koszulką. 

"Aby śmierć miała znaczenie" to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia - Kubi Producent. Na krążek składa się 14 autorskich tracków. Na płycie gościnnie udzielili się: Solar, Białas, ReTo, Beteo oraz reprezentanci ekipy 2115: White & Kuqe. 

- Ta płyta powstała po to "Aby Śmierć Miała Znaczenie". Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu - zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija - tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

- Kiedy miałem 13 lat marzeniem było dla mnie skomponować dla kogoś utwór. Dziś mam 16 i produkuję całą płytę jako współtwórca albumu. Moje marzenia z czasem przerodziły się w rzeczywistość. Album "Aby Śmierć Miała Znaczenie" LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nieprzespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre - dodaje Kubi Producent.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów