Teledysk Kleszcz & DiNO ft. Kopruch - Freak show (official video) | CYRK NA QŁQ

Kleszcz & DiNO ft. Kopruch - Freak show (official video) | CYRK NA QŁQ

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:21:21, 21 grudzień '16r.Na www.MaxFloSklep.pl ruszyła dziś (3.02) przedsprzedaż „Cyrku na qłq” Kleszcza & DiNO. Do sieci trafił też najnowszy zwiastun krążka, singiel „Freak show” z udziałem Koprucha. Towarzyszy mu prawdopodobnie pierwszy w polskim rapie klip w całości nakręcony w cyrku. Zobaczcie, jak tym razem zaskoczą Was hip-hopowe freaki!

Choć na sklepowych półkach wciąż gości ich pierwszy wspólny album, „HorRYM JESTem”, już dziś w MaxFloSklepie ruszył pre-order kolejnego. Na „Cyrk na qłq”, bo tak zatytułowana będzie nowa płyta Kleszcza & DiNO, trafi 14 premierowych utworów. Autorem wszystkich bitów będzie oczywiście DiNO. Gościnnie za gramofonami pojawi się DJ Bambus. Wokalnie krążek uświetnią: Rahim, Buka i Kopruch. Ostatniego z nich możecie usłyszeć (i zobaczyć) w numerze „Freak show”, który również dziś trafił na MaxFloRecTV.


(Screen)Za realizację wideo odpowiada Radosław Bereś z grupy Ace of Art. Wystąpili w nim m.in. artyści cyrku Arlekin. Singiel promuje tę bardziej szaloną część płyty. Jak zapowiadają jednak Kleszcz & DiNO, nie zabraknie na niej także nostalgicznych utworów. – Zabierzemy słuchaczy do cyrku. Nie będzie więc monotonni. Pojawią się numery „z życiem”, ale i dotyczące tego życia refleksje. No i z pewnością będzie jeszcze bardziej baśniowo niż ostatnio – zdradza Kleszcz.

Do sklepów w całej Polsce album trafi 7 kwietnia br. Już dziś można go zamówić w przedsprzedaży pod adresem tutaj. Wcześniejszy zakup oznacza m.in. niższą cenę i wysyłkę towaru na 2 dni przed premierą. Oprócz standardowego CD w MaxFloSklepie znajdziemy również wydanie kolekcjonerskie. Zawiera ono dodatkowo: unikatowy (dotąd nigdzie niepublikowany), autorski klip Kleszcza, silikonową bransoletkę z substancją przeciw „fałszywym Kleszczom i Kopruchom”, plakat z wizerunkiem artystów, autografy i pakiet wlep. Album dostępny jest niezależnie lub w zestawie z tematycznym T-shirtem.

Tracklista „Cyrku na qłq”: 

1. „Welcome” (scratche: DJ Bambus).
2. „Bajka o kolorach” (scratche: DiNO).
3. „Żyletą tą”.
4. „Peter Pan” ft. Buka.
5. „Tornada”.
6. „Między piekłem a niebem” ft. Rahim.
7. „Ziemski teatr”.
8. „Nie płacz”.
9. „Bajka o motylku” (scratche: DJ Bambus).
10. „4 ściany wyobraźni” (scratche: DJ Bambus).
11. „Freak show” ft. Kopruch.
12. „Słodko śpij” (scratche: DJ Bambus).
13. „Włóczykij”.
14. „Latarnia morska”.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów