Teledysk Numer Raz, Proceente, Skajs, DJ Anusz zapraszają na Aloha-Night w LOCAL na Mokotowie 25.02

Numer Raz, Proceente, Skajs, DJ Anusz zapraszają na Aloha-Night w LOCAL na Mokotowie 25.02

Remulus  Duma Remulus Duma, 18:38:33, 22 luty '17r.

 


Już w najbliższą sobotę 25 lutego w Localu na Mokotowie (ul. Rejtana 14) odbędzie się huczna hiphopowa impreza, organizowana przez Aloha Entertainment oraz Warsztatyhiphop.pl. Wydarzenie, będące wstępem do jubileuszu 10-lecia Alohy, zgromadzi nie tylko ugruntowanych artystów sceny rapowej, ale także ciekawych aspirujących twórców, stojących za projektem Nebosquon.
Event na fb

Główną atrakcją wieczoru będą koncerty, które zagrają Numer Raz i Proceente. Reprezentant kultowego Warszafskiego Deszczu osłodzi fanom oczekiwanie na kolejny solowy album, natomiast szef Aloha Ent. zaprezentuje na scenie materiał ze swej najnowszej płyty "Asamblaż". 

W klimat wprowadzi gości klubowa prapremiera klipu "Opowieść o dwóch duszach", z gościnnym udziałem wokalistki Masi, odpowiedzialnej za projekt „Bezkres EP”.

Ważnym punktem programu będzie premierowy koncert projektu Nebosquon, zrzeszającego młodych adeptów rapu, którzy pod okiem Skajsa i DJ-a Anusz z ekipy Warsztatyhiphop.pl, zrealizowali swój pierwszy profesjonalny album muzyczny.Występ poprzedzi klubowa prapremiera klipu "Powiedz Skajs gdzie jest hajs" oraz mini-koncert Wiesz Jak Jest (Gall). W trakcie imprezy odbędą się też pokazowe warsztaty tekściarskie, beatbox i graffiti, koordynowane przez ekipę WHH.

To jednak nie koniec atrakcji, bo swoje 32 urodziny świętować będzie Kamil Nastyk. Pomysłodawca i realizator popularnego posse-cuta "Tu na Ursynowie 2" oraz współautor wydanej wraz z Kritaczim płyty "Stan umysłu" zagra w trakcie energetyczny DJ-set.O gorący parkietowy before i after zadbają Anusz oraz Tabakkake. Imprezę poprowadzi Skajs.

25.02.17 | Local na Mokotowie | ul. Rejtana 14
ALOHA NIGHT / koncerty NUMER RAZ, PROCEENTE
Koncert premierowy NEBOSQUON
PRAPREMIERY klipów Proceente i Nebosquon
Pokazowe warsztaty beatbox i graffiti
DJ's: Anusz & Tabakkake
Support: Gall [WieszJakJest]
Host: Skajs

Wejście: 10/15 PLN (pierwsze 100 osób wchodzi za dychę).

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów