Teledysk Włodi - Kominy prod. DJ B #WDPDD

Włodi - Kominy prod. DJ B #WDPDD

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:40:05, 21 luty '17r.Nowy teledysk Włodiego promujący najnowszy album „WDPDD” jest już w sieci.
Premiera „WDPDD” Włodiego przewidziana jestna 31.03.2017. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest DJ B, natomiast teledysk wyprodukowała ekipa Sensi&.


Od wczoraj do 29.03.2017 w sklepie wytwórni www.districtarea.pl oraz na stronie ww.wdpdd.pl możliwe jest zamówienie płyty „WDPDD” w edycji limitowanej. Pakiet preorderowy zawiera płytę z autografem, plakat A3, wlepki oraz bonusowe CD z instrumentalami z płyty. 

Od strony producenckiej za utwory na płycie odpowiadają DJ B, Sampler Orchestra i The Returnes. Za okładkę oraz grafiki związane z płytą odpowiada Łukasz Bujno (DJ DEF). Gości, którzy udzielili się na płycie poznamy niebawem.
Na "WDPDD” Włodi po raz kolejny stawia się w roli obserwatora świata i bezkompromisowo go punktuje. 10 mocnych numerów składających się na płytę o ciężkim, klimatycznym brzmieniu, doskonale uzupełnionym przez starannie dobranych gości. Wraz z producentami takimi jak DJ B, Sampler Orchestra czy The Returnes stworzył album, który zdecydowanie sprosta oczekiwaniom środowiska i pozycji jednej z najbardziej oczekiwanych płyt tego roku. Nowy album to mocno offowe oblicze Włodiego – nowe utwory charakteryzuje duża surowość, a sam raper określa swoją najnowszą twórczość jako „rap fabularny”.

Tracklista:
1. Nie widzę przeszkód
2. Przy Okazji
3. Przywilej
4. Szyld
5. ZapachPS
6. NWR / Bez Obawy
7. D / CD
8. IBNM
9. Kominy
10. Widmo


Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów