Polski RAP PTP powraca z nowym albumem!

PTP powraca z nowym albumem!

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:00:34, 03 marzec '17r.


Najnowszy album toruńskiej formacji PTP zatytułowany został „Ulice Tego Słuchają vol. 2”. Materiał, który właśnie ujrzał światło dzienne, jest wydawnictwem dwupłytowym – pierwszy dysk to reedycja kultowego krążka z 2008 r., „Ulice Tego Słuchają vol. 1”, drugi zawiera natomiast premierowe nagrania.


Wśród gości znaleźli się m.in.: Peja, Organek, Kaczor, Borixon, Kajman, Paluch, Gural („UTS 1”) oraz Białas, Dejwid, Kaen czy Sobota („UTS 2”).

Jak mówią sami twórcy:

- Płyta „Ulice Tego Słuchają vol. 2” to przede wszystkim ukłon w stronę naszych fanów, którzy są z nami od samego początku, jednocześnie mamy nadzieję, że album zainteresuje też tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z takim brzmieniem, a które my wprowadziliśmy na polski rynek już w 2005 roku. Wtedy to powstały pierwsze numery na nasz pierwszy nielegal zatytułowany „Toronto Crunk Style”.

Niewątpliwym atutem nowego krążka jest fakt, że został on nagrany w większości w pełnym składzie: Piotr „Zelo” Zelazkiewicz, Radosław „Luba” Lubiński, Kamil „Zawik” Zawidzki, Kamil „Brożas” Brożek oraz Paweł „Buczer” Buczkowski.

- Po kilku latach i wielu życiowych perturbacjach postanowiliśmy ponownie w pełnym składzie zamknąć się w studio i zrobić kawał dobrej muzyki – dodają raperzy.

Najnowszym singlem promującym wydawnictwo jest nagranie „Co jest pięć”. Do utworu, który wyprodukował Świerzba, powstał właśnie teledysk: Już 10 marca br. fani PTP z Torunia i okolic będą mieli okazję osobiście porozmawiać z członkami formacji. Tego dnia o godz. 17 w salonie Empik Toruń Starówka odbędzie się spotkanie, podczas którego będzie można kupić album, zdobyć autografy czy zrobić pamiątkowe zdjęcia. Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/229307487533880/. Zapraszamy serdecznie RAPDUMA.pl

Płytę możecie nabyć:
Album dostępny:

- w salonach Empik

- empik.com KLIK!

- Allegro KLIK!

- SoulShop KLIK!

Wkrótce nasza recenzja płyty!

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów