Teledysk Kwiato - Nie stać nas na dziadostwo feat Pih , Dynam

Kwiato - Nie stać nas na dziadostwo feat Pih , Dynam

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:16:25, 05 marzec '17r.

 Kwiato i Pih o tym jak żyć po swojemu w najnowszym utworze "Nie stać nas na dziadostwo".

2 marca ukazał się pierwszy klip zapowiadający płytę Kwiato.

Kwiato, który jeszcze parę lat temu jako zapalony fan Piha stał pod samą sceną podczas jego koncertu, wraz ze swym dawnym idolem, a obecnym przyjacielem pokazuje jak sięgać po marzenia, i jak robić to skutecznie. Nie stać nas na dziadostwo to przewodni singiel nadchodzącej płyty Kwiato "F5". Utwór tak jak cała płyta czerpie garściami z klasycznego hip hopu, przeplatając go ciekawymi gośćmi i życiowymi tekstami.

Obok Piha, swoją obecność w pierwszym singlu zaakcentował mocnym refrenem Dynam, którego wokal dodaje wyrazistości temu szczeremu kawałkowi.

Kwiatorozpoczął swoją muzyczną drogę jeszcze jako młody chłopak w latach 90-tych. Zainspirowany nadciągającą falą muzyki HH z Zachodu, kupił pierwszy mikrofon i wraz z Ryjkiem z grupy Bezimienni stworzył swój pierwszy osiedlowy skład Element (EMT)

W 2010 roku nagrał pierwszą płytę pt. “Dłoń”, którą wydał własnym nakładem. Powstały do niej trzy teledyski do utworów: "Na maxa", "Wiemy To" oraz "Wszystko w Twoich Rękach". W grudniu 2014 wydał kolejną płytę „Serce Szowinisty”, do której również powstały trzy klipy “Serce Szowinisty”, “Czy tego naprawdę chcesz„ oraz “Kolorujemy”. 

Teraz czas na płytę numer trzy. Ukaże się w kwietniu 2017 roku nakładem wytwórni Fonografika. Produkcją zajął się BeDone. Płyta nosi tytuł "F5" - co sygnalizuje nowe, świeże brzmienia inspirowane klasycznym hip hopem. Na płycie nie zabraknie ciekawych gości takich jak Pih, Popek, DJ Decks - a nawet Marek Dyjak!

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów