Polski RAP Ptaki Drapieżne - Haasta #HypeARENA

Ptaki Drapieżne - Haasta #HypeARENA

Remulus  Duma Remulus Duma, 18:36:42, 07 marzec '17r.W serwisie YouTube pojawił się pierwszy klip do utworu „Haasta” – na początek promocji płyty, jako wprowadzenie do klimatu EP-ki otrzymujemy utwór, w którym usłyszymy jedynie twórczość Goldena. „Haasta” to jedyny instrumentalny utwór na albumie „Ptaki Drapieżnie”. Za teledysk odpowiada Madeinote.

W tym tygodniu otrzymamy na pewno kolejny singiel – utwór „Ptaki Drapieżne”.

Wraz z pierwszym singlem rusza również preorder limitowanej edycji (nakład 500 sztuk). Premiera projektu przewidziana jest na 25.03.2017. Album dostępny jest w sklepie districtarea.pl

Ptaki Drapieżne to duet, w skład którego wchodzą lubelski raper Qba galeria oraz Golden Złote Twarze. Galeria to pierwotnie skład z lublina powstały w 2000 roku, który składał się z trzech osób. obecnie, po dużej przemianie życiowej i duchowej, pod ta nazwą ukrywa się Qba Galeria. Golden, to 1/2 duetu producenckiego złote twarze, który już raz podbił polskę swoimi produkcjami. obecnie tworzy solowe produkcje oraz współpracuje z galerią.

PD to projekt mocno artystyczny i zdecydowanie nieprzystający do obecnie panujących w Polsce trendów. Artyzm Galerii i Goldena przejawia się w absolutnie nieoczywistych metaforach oraz niepowtarzalnych klimatycznych bitach. EP-ka ta jest podróżą raperów i słuchaczy przez świat wyzwań z jakimi mierzy się człowiek.

To album, który zmusi Cię do myślenia i wprowadzi w zupełnie inny wymiar odczuwania emocji. To zdecydowanie nie jest płyta dla ludzi, którzy cenią sobie prosty przekaz
 – artyści tworząc PD stawiają bardzo wysoko poprzeczkę nie tylko sobie, ale przede wszystkim słuchaczom.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów