Grafiti Dill & Great Graphics inc

Dill & Great Graphics inc

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:26:44, 18 luty '11r.Great to 38 letni writer pochodzący z Danii. Maluje od 1985 roku i reprezentuje ekipy: AIO - (All In One) oraz SRG.

Mimo, że malował z najlepszymi artystami na całym świecie to i tak cały czas czerpie inspirację z klasycznego, old schoolowego stylu z Nowego Jorku.Początki znajomości Great'a z ekipą Diilgang, to pierwsze koneksje writerów reprezentujących polską scenę z duńskimi artystami. Kolejne spotkanie z ikoną graffiti miało miejsce podczas Rockslide Festivalu Danii, gdzie ekipa Diil.tv przeprowadziła ekskluzywny wywiad z Great'emNastępnym krokiem prowadzącym do kolaboracji była wizyta Great'a i Bates'a w Warszawie. Wykonali tu kilka prac oraz odwiedzili warszawski Hempszop, co zaowocowało póżniejszą wystawą prac obu artystów właśnie w tym sklepie.

Wszystkie te wydarzenia przyczyniły się do zacieśnienia współpracy, czego efektem jest obecna kolaboracja marki DIIL & GREAT GRAPHICS INC. Cała kolekcja już niebawem dostępna w sklepach Hempszop oraz na www.hempszop.plNikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów