Patronat Chada - Wiara Gwarancją Wygranej (Nowa płyta)

Chada - Wiara Gwarancją Wygranej (Nowa płyta)

Remulus  Duma Remulus Duma, 18:24:33, 03 luty '11r.


Wytwórnia Step Records oraz warszawski raper Chada z przyjemnością oznajmiają wejście w końcową fazę prac nad płytą "WGW" czyli "Wiara Gwarancją Wygranej". Jest to oficjalny tytuł drugiej solowej płyty Chady nagranej w całości w opolskim Kurnik Studio.

Bez wątpienia jest to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich fanów dobrego rapu. Po wyśmienitym "Procederze" Chada powraca z całkowicie nowym materiałem. Większość wokali została już zarejestrowana. Raper poszukuje jeszcze tylko paru bitów, które spełniłyby jego oczekiwania oraz pasowałyby do zamierzonego brzmienia materiału.

Gościnnie na "WGW" usłyszymy elitę mainstremowych raperów, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Za wyprodukowanie albumu odpowiadają L PRO, Chmurok, Buszu, $wir, Fabster i inni.

Równolegle z intensywnymi pracami nad nagrywaniem płyty, trwają przygotowania do teledysków mających ją promować. Na początku następnego tygodnia odbędą się zdjęcia do prawdopodobnie pierwszego singla z płyty "WGW", o znajomo brzmiącym tytule "Na Tych Osiedlach 2", za którego realizację odpowiada ekipa Dirt Video. Niebawem zdradzimy więcej szczegółów dotyczących producentów, gości oraz singli, w tym posse cut’a czyli inaczej „tasiemca”, z udziałem wielu gości, których obecność na płycie Chady może wywołać spore, ale mamy nadzieję miłe zaskoczenie, gdyż w naszym mniemaniu utwór ten będzie jednym z faworytów do miana „Singla Roku”.

Równocześnie informujemy o zbliżającej się premierze reedycji "Proceder Plus". Album z odświeżona szatą graficzną i dwoma, nowymi utworami dostępny jest na www.preorder.pl

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów