Polski RAP Nakład Procederu Chady całkowicie wyczerpany

Nakład Procederu Chady całkowicie wyczerpany

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:27:44, 30 grudzień '10r.


Wytwórnia Step Records opublikowała na oficjalnej strony internetowej Chady informację, iż całkowity nakład albumu "Proceder" został wyczerpany. Płyta powoli znika ze sklepów internetowych oraz z innych punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Materiał w pierwotnej formie nie będzie już dotłaczany.

"Proceder" to album z niezwykła historią. Po wielu zawirowaniach i przeciwnościach losu, płyta ukazała się na terenie całej kraju, zgarniając superlatywne opinie fanów i krytyków. Mimo sporego utrudnienia w promocji krążka, "Proceder" został przyjęty niezwykle pozytywnie. Dziś mamy przyjemność poinformować wszystkich, iż album został całkowicie wyprzedany.

Dla wszystkich fanów ulicznego rapu mamy dwie dobre wiadomości. Pierwszą z nich jest fakt niektórym już znany, iż płyta "Proceder" dostępna jest całkowicie legalnie i za darmo w wysokiej jakości MP3 na oficjalnej stronie rapera www.chadaproceder.pl/pobierzplyte

Drugą wiadomością jest informacja o nadchodzącym projekcie "Proceder Plus". Jest to reedycja pierwszej płyty rapera, zawierająca dwa bonusowe utwory oraz odświeżoną szatę graficzną.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o reedycji płyty „Proceder”, która poprzedzi premierę drugiego solowego albumu rapera zatytułowanego roboczo "WGW", zapraszamy do odwiedzenia oficjalnego profilu Chady na portalu Facebook. Znajdziesz tam najświeższe informacje o koncertach artysty, nadchodzących płytach, gościnnych zwrotkach oraz innych ciekawostkach.

Poniżej prezentujemy plany koncertowe Chady na najbliższe miesiące:
16.01 - Chada i PiH we Wrocławiu, Klub Alibi
11.02 - Chada w Olecku
25.02 - Chada i PiH w Rzeszowie, Klub Revolution
04.03 - Chada i PiH w Gdańsku, Klub GGOG

Wszystkich zainteresowanych zorganizowaniem koncertu warszawskiego rapera w swoim mieście odsyłamy pod adres meilowy koncerty@steprecords.pl.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów