Polski RAP Tede 'Notes 3D': Koncert Premierowy - zaproszenie

Tede 'Notes 3D': Koncert Premierowy - zaproszenie

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:22:12, 18 listopad '10r.


Ósmy solowy album Tede zatytułowany ‘Notes 3D’ pojawi się w dobrych sklepach muzycznych już 9 grudnia 2010 roku. Jak sam artysta mówi o tej płycie: Na ‘Notesie 3D’ pojawią się takie utwory, jakich nikt po mnie się nie spodziewa. Singlowy ‘To jest mój rock’ to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Z tej okazji wytwórnia Wielkie Joł oraz agencja New Zenith Promotion zapraszają na trzy wydarzenia:
w dniu premiery - w czwartek, 9 grudnia o godzinie 17:00 w warszawskim sklepie #XXIV, mieszczącym się przy ul. Koszykowej 24, odbędzie się spotkanie z Tede. Każdy będzie miał okazje kupić najnowszą płytę i okolicznościową koszulkę PLNY Textylia, a także zdobyć autograf Tede, Sir Michu i innych artystów, którzy pojawią się na nadchodzącej produkcji.
Po tym spotkaniu, wieczorem 9 grudnia, od godziny 22:00 zapraszamy wszystkich na uroczyste świętowanie wydania kolejnej płyty jednego z najpopularniejszych polskich raperów. Impreza z tej okazji odbędzie się w Platinium Club przy ul. Fredry 6 w Warszawie, gdzie wyeksponowana jest Złota Płyta za poprzedni album Tede ‘;Fuck Tede/Glam Rap’. 

Następnego dnia, w piątek 10 grudnia, Tede zagra pierwszy premierowy koncert z okazji ukazania się płyty ‘Notes 3D’. Harlem to drugi zaprzyjaźniony z artystą klub, w którym wisi Złota Płyta za zeszłoroczny album zatytułowany ‘Note2’. Wejście na koncert od 21, bilety w przedsprzedaży 20 zł, a w dniu koncertu 25 zł. Więcej informacji tutajWięcej informacji na oficjalnej stronie wytwórni Wielkie Joł 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów