Konkurs RapDuma.pl oraz Harlem-Shop.eu - kolejny konkurs

RapDuma.pl oraz Harlem-Shop.eu - kolejny konkurs

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:05:55, 23 lipiec '10r.Z radością prezentujemy Wam kolejny konkurs z cyklu "RapDuma.pl i Harlem-Shop.eu". Zanim objaśnimy na czym kolejny konkurs będzie polegał i co będzie do wygrania prezentujemy Wam liste zakupów jakie zrobili poprzedni zwycięzcy: www.harlem.com.pl to tyle jeśli chodzi o poprzedni konkurs. 

Od dzisiaj tj. 12.07.2010 do dnia 12.08.2010 ogłaszamy KOLEJNY KONKURS !! 

Ogólne zasady:

Aby wziąć udział w konkursie należy wykazać się umiejętnościami rymowania i rapowania otóż, czekamy na Wasze MP3/WAV nagrane pod dowolnym bitem gdzie w treści należy wyróżnić sklep Harlem-Shop.eu. Jeśli chodzi o długość jest ona dowolna, może to być np 8-16 wersów. Oceniać będzie sklep Harlem-Shop.eu przy ścisłej współpracy z RapDuma.pl. Pamiętajcie że szukamy najciekawszych pomysłów i dobrego rapu oczywiście. 

Do wygrania:

1 MIEJSCE: BON O WARTOŚCI 300 zł
2 MIEJSCE: BON O WARTOŚCI 200 zŁ
3 MIEJSCE: BON O WARTOŚCI 100 zŁ


Do wydania na rzeczy marki 69NYC w sklepie Harlem-Shop.eu

Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na konkurs@rapduma.pl

Mamy również coś dla wszystkich, mianowicie:
Dla tych wszystkich którzy lubią nasz Portal RapDuma.pl na Facebooku oraz polubią go wezmą udział w losowaniu BONU O WARTOŚCI 100 zŁ do wydania na rzeczy marki 69NYC w sklepie Harlem-Shop.eu
Zasada jest bardzo prosta, należy kliknąć na naszym Facebooku "LUBIE TO" i czekać aż wylosujemy jedną osobę (wybierać będzie osoba ze sklepu Harlem-Shop.eu). W konkursie wezmą wszystkie osoby które lubią nasz portal i te które dopiero dojdą i te które już są, przewidywane również nagrody niespodzianki. 


 
Zachęcamy do brania udziału w KONKURSIE 

POWODZENIA

 

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów