Sklep Harlem dostępny w internecie

Harlem dostępny w internecie

Remulus  Duma Remulus Duma, 23:51:29, 27 maj '10r.


Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów dobrych zakupów on-line. Znany już opolski Harlem jest teraz dostępny w internecie i znajdziecie go pod adresem www.Harlem-Shop.Eu Wśród klientów Harlemu są topowi gracze na polskim rynku muzycznym, w tym PIH, CHADA, FABUŁA, GURAL, PTP, GABI, GRUBSON, FU, FOKUS, RY 23, MIODU, TEN TYP MES, TEMATE/HENSON, RED, AFROMENTAL i wiele, wiele innych, którzy często i chętnie wpadają na zakupy. W sklepie internetowym znajdziecie bogaty asortyment najlepszych znanych hiphopowych marek, obuwie, czapki oraz gadżety i akcesoria. Jednym słowem wszystko to, czego potrzebuje prawdziwy fan hiphopu. Dodatkową atrakcją są liczne promocje i rozbudowany program lojalnościowy, który daje każdemu klientowi całą masę dodatkowych korzyści i gratisów.

Otworzony w 2004 roku Harlem Shop jest największym w Europie Środkowo - Wschodniej sklepem z odzieżą i asortymentem hip-hop and street fashion. Łączna powierzchnia sklepu to ponad 300 metrów kwadratowych na dwóch piętrach. Od samego początku nasz sklep stacjonarny zyskał uznanie nie tylko w Opolu, ale i wśród klientów z Wrocławia, Katowic i Warszawy, co szczególnie widać podczas Festiwalu Opolskiego.
W 2007 roku sklep został powiększony o kolejne 100 metrów oraz wprowadzono obuwie, odzież i akcesoria do koszykówki. Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym sklepem UNK/NBA, posiadamy największy wybór AND 1, Jordan, K1X i innych firm dla miłośników basketu.
Kolejny etap rozwoju to sklep internetowy, oddany do dyspozycji klientów 1 marca 2010 roku, co było bezpośrednią odpowiedzią na rosnąca ilość zamówień z całego kraju. Internetowy Harlem oferuje swoim klientom wygodne zakupy w obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie sklepie. Dzięki temu w szybki i łatwy sposób można przeglądać oferowany asortyment, przy okazji korzystając z niespotykanego na polskim rynku powiększenia zdjęć produktów.
Dodatkowo klienci maja możliwość korzystania z programu partnerskiego, jak i licznych promocji.
Dzięki bezpośredniej współpracy z największymi amerykańskimi oraz europejskimi dystrybucjami sklep posiada w sprzedaży najbardziej aktualne kolekcje w najniższych cenach. Wciąż są dodawane nowe produkty i poszerzana oferta sklepu.
Jesteś w Opolu - wpadaj do Harlemu! Nie jesteś w Opolu wpadaj on-line www.harlem-shop.eu
Odwiedzaj blog www.harlem.com.pl a będziesz na bieżąco w temacie.

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów