Wywiad Totemowy wywiad z donGURALesko

Totemowy wywiad z donGURALesko

Remulus  Duma Remulus Duma, 21:17:12, 07 maj '10r.

Okazało się, że "k*rwa tydzień" trwał dłużej niż mogłoby się komukolwiek wydawać. Od czasu kiedy wypuściliśmy zapowiedź wideowywiadu z DGE minęło już zbyt wiele czasu i wreszcie postanowiliśmy nie zwlekać dłużej i oddać go w Wasze ręce. Od czasu powstania Sfrontu.pl żaden z naszych materiałów nie był otoczony tak dużym ciśnieniem wśród oczekujących.

Ze strony Sfrontu.pl wszystko powinno być zrobione o wiele szybciej i ekipa ta doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W związku z tym postanowiła przygotować dla Was małą rekompensatę za czas jaki kazała Wam oczekiwać na wywiad. Dzięki uprzejmości naszych partnerów - sklepów 3MAJFASON.PL oraz UNDERGRANDE.COM mamy dla Was niespodziankę w postaci 10% zniżki na wszystkie produkty sklepu. Aby ją otrzymać wystarczy przy zamówieniu podać hasło - SFRONTU. Promocja obowiązuje w ciągu dwóch tygodni - od poniedziałku 10 maja do wtorku 25 maja włącznie. Drugą niespodzianką jaką uszykowaliśmy dla Was będzie wywiad z kolejnym reprezentantem wytwórni Szpadyzor Records - Waldkiem Kastą, znanym też jako Wall-e.

Wywiad z donGURALesko przeprowadził Jotka z portalu poznanhiphop.pl. Podczas rozmowy z Guralem poruszają przede wszystkim tematy dotyczące "Totemu Leśnych Ludzi". Poza tym, między innymi o rzucaniu w ludźmi groszem, pitach, o tym na którym koncercie raper jest najbardziej zmęczony podczas trasy, kiedy DGE gryzie się w język oraz wiele innych ciekawych informacji, które poznacie tylko za pośrednictwem tego wywiadu.

Ekipa Sfrontu.pl nie śpi nigdy i nawet gdy wydaje Wam się, że nic nie robimy i moglibyśmy dać już wreszcie ten wywiad, okazuje się, że jest zupełnie odwrotnie. Obecnie, na przykład, jesteśmy w stolicy, gdzie szykujemy dla Was materiały z Warsaw Challenge. Oprócz wideorelacji z koncertów jak to mamy w zwyczaju skręcimy również kilka ciekawych wywiadów. Dlatego odwiedzajcie nasz kanał youtube, subskrybujcie go i bądźcie wyrozumiali jeśli jakiegoś materiału nie wypuszczamy natychmiastowo.
Tymczasem oddajemy w Wasze ręce upragniony "Totemowy wywiad z Guralem".

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów