Koncert/Impreza Sosnowiec dał radę, Bedoes też - Relacja z koncertu

Sosnowiec dał radę, Bedoes też - Relacja z koncertu

Remulus  Duma Remulus Duma, 10:00:00, 27 czerwiec '17r.
Piątkowe wydarzenie w klubie Remedium w Sosnowcu odbyło się z lekkimi problemami technicznymi, jednak nie przeszkodziło to w kontynuowaniu koncertu przez młodych reprezentantów SB MAFFIJI. Przy okazji dostaliśmy informacje dotyczące konfliktu Bedoes vs Filipek.
 
Gwiazda wieczoru po nagraniu debiutanckiego pełnogrającego albumu "Aby śmierć miała znaczenie" razem z Kubi Producentem, wyruszył w trasę koncertową i jego kolejnym przystankiem był klub Remedium w Sosnowcu. Bilety na koncert zostały wyprzedane w całości, a zapowiedzeni zostali Bedoes i White z 2115 Gang oraz Beteo.
Główny występ został poprzedzony świetnymi supportami (SMOKU, DAP, FDOP, Scythe, Kucior z Ekipą) oraz bitwą freestylową. Za konsolą stał DJ West.
Rozpoczęcie głównego występu przez Bedoesa było mocne, od razu można było zauważyć, że świetnie się czuje na scenie. Publika także bawiła się żywiołowo. Bedoes, Beteo oraz White bardzo sprawnie się dogadywali na scenie robiąc dobre show. Mniej więcej w połowie występu nagle coś nawaliło z elektryką i przez dłuższą chwilę organizatorzy musieli się bardzo postarać, żeby szybko wróciło do normy, a ludzie mogli się bawić. Korzystając z tej okazji Bedoes zapowiedział, że zaczyna pisać diss na Filipka. Potem ekipa postarała się wykonać parę zwrotek acapella aż w końcu problemy techniczne zostały zażegnane i dalej można było się bawić. Najprawdopodobniej chcąc to wynagrodzić fanom, dalsza część koncertu była grana jeszcze bardziej energicznie. Pod koniec występu Bedoes zapowiedział jeszcze powrót do Sosnowca na jesień tego roku.
 
Reasumując, na dniach można się spodziewać kolejnej dawki emocji w postaci nowych dissów od Bedoesa i Flipka.

Jak sądzicie, kto wyjdzie z tego starcia zwycięsko?


fot. Kalina Zalewska

#TAGI

#Bedoes

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów