Inne Linkin Park z listem do Chestera Benningtona

Linkin Park z listem do Chestera Benningtona

Marcin Nowak Marcin Nowak, 10:01:56, 25 lipiec '17r.

Od agencji Live Nation dowiedzieliśmy się w weekend, że trasa koncertowa Linkin Park po stanach została odwołana. Mamy oficjalne oświadczenie w tej sprawie od zespołu w formie listu do Chestera Benningtona. O samobójstwie Chestera pisaliśmy już wcześniej.

"Drogi Chesterze"

Nasze serca są pęknięte. Fala smutku i zaprzeczeń wciąż nami targa, ale próbujemy pogodzić się z tym co się stało. Poruszyłeś tak wielu ludzi, może nawet więcej niż myślałeś. W ciągu ostatnich kilku dni zobaczyliśmy wiele miłości i wsparcia, zarówno w przestrzeni publicznej jak i w prywatnych wiadomościach z całego świata.

Talinda i twoja rodzina doceniają to i chcą, aby świat wiedział, że byłeś najlepszym mężem, synem i ojcem. Rodzina bez ciebie już nigdy nie będzie kompletna.

Gdy rozmawialiśmy z Tobą o nadchodzących, wspólnych latach udzielała nam się twoja ekscytacja. Teraz twoja nieobecność powoduje pustkę, której nic i nikt nie będzie w stanie już nigdy wypełnić. Brakuje nam twojego niesfornego, zabawnego, ambitnego, twórczego, życzliwego i szczodrego głosu.

Staramy się pamiętać, że demony, które cię od nas zabrały, zawsze były częścią "umowy". To właśnie sposób, w jaki o nich śpiewałeś sprawiał, że wszyscy cię pokochali. Odważnie je wyeksponowałeś, a robiąc to połączyłeś nas i nauczyłeś, jak być bardziej ludzkimi. Miałeś największe serce i odwagę, by je nosić na dłoni.

Nasza miłość do tworzenia i wykonywania muzyki nigdy nie zgaśnie. Chociaż nie wiemy, co przyniesie nam przyszłość, wiemy że życie każdego z nas stało się lepsze dzięki tobie. Dziękujemy ci za ten dar. Kochamy cię i bardzo za tobą tęsknimy. Do zobaczenia."


Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów