Informacje Hip Hop TV znika z anteny?!

Hip Hop TV znika z anteny?!

Igor Wiśniewski Igor Wiśniewski, 15:55:55, 27 lipiec '17r.

Jak dowiadujemy się z fanpage'a pierwszej maintreamowej stacji telewizyjnej o polskim rapie, Hip Hop TV po wakacjach znika z anteny. Zarząd Eski stwierdził, iż stacja jest nieopłacalna, przez co decyzja o zamknięciu kanału jest nieodwołalna. Poniżej pełny wpis redakcji HHTV.

"Niestety, potwierdziły się smutne wieści. Hip Hop TV na jesieni zniknie z anteny. Wierzyliśmy, że uda nam się zyskać większy zasięg i więcej czasu na dotarcie do naszych odbiorców, włożyliśmy dużo pracy i serca w rozwój stacji, ale decyzja Zarządu jest nieodwołalna, a projekt został uznany za nieopłacalny. Szkoda, bo 10 miesięcy (od kiedy mamy szerszą dystrybucję np. w nC+), to zbyt krótki czas, by zyskać zaufanie Wasze i artystów, którzy przez lata nieobecności hip-hopu w mainstreamowych mediach znakomicie odnaleźli się w internecie.

Do końca wakacji działamy bez zmian, nasze materiały są dostępne na YouTube (/HipHopTVPolska), a my nie składamy broni i będziemy dalej walczyć - jeszcze nie wiadomo, w jakiej formie. Ostatni klaps w historii Hip Hop TV padnie na naszym flagowym festiwalu Polish Hip-Hop TV Festival, gdzie mamy nadzieję Was spotkać.

Dziękujemy, że byliście z nami, pozdro!
Redakcja Hip Hop TV"

Nikt jeszcze nie skomentował tego produktu.

Napisz komentarz

Login:
Email:
Wiadomość:

Przeczytaj więcej artykułów